Fameg – autoryzowany przedstawiciel

Fameg – autoryzowany przedstawiciel

W ofercie przedstawiamy wiele modeli Fameg , jak krzesła gięte, fotele kinowe, teatralne oraz krzesła barowe, stołki barowe.  Fameg Radomsko.
 

 O nowych meblach na rynku meblarskim.

SURF, PENELOPE i Tom Cruise pojawiły sięna polskim rynku pod koniec ubiegłego roku. Wyraziste i głębokie struktury powierzchni, którymi charakteryzują sięte produkty, spotkały sz bardzo dużym zainteresowaniem.

 

Nie boimy się wprowadzać nowatorskich rozwiązań europejskich producentów w temacie płyt meblowych. Klienci mają już dość monotonii, jeżeli chodzi o dekory czy powierzchnie. Pokazuje to chociażby ogromne zainteresowanie seriami Smart, Surf i Penelope, które wyszły spod ręki włoskich projektantów jako powierzchnie SMART, SURF i PENELOPE można dopasować nawet do najbardziej wyszukanych wnętrz. Elegancja i lekkość wyrafinowanych tekstur powoduje, że głównym przeznaczeniem płyt są wypełnienia drzwi przesuwnych oraz produkcja frontów mebli hotelowych.

W każdej z trzech struktur znalazły się trzy dekory. Płyty produkowane są w formacie: 2805 x 2070 mm i są pakowane w paletach po 10 szt. W rozbudowywanej cały czas sieci dystrybucji jako autoryzowany przedstawiciel są one dostępne w grubościach 10 i 18 mm.

 

 

Do każdego z dekorów firma Meble Radomsko – Kontrakt przygotowała obrzeże ABS w kolorze zgodnym z kolorem i strukturą. Oferuje także laminat HPL oraz HDF laminowany w grubości 3 mm – stosowany w produkcji mebli kuchennych a może też i giętych

 

 

 

Inne:

Ranking Meble | MCPortal | Meble restauracyjne | Krzesła gięte Sklep | Krzesła restauracyjne | Meble Radomsko | Kominki kaflowe